Wszystko o HTC SMART

Wszystko na temat HTC SMART


#1 2010-07-21 14:07:52

Polocutor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 15
Punktów :   

Przesył plików

Hej macie też tak że po podłączeniu do kompa pokazuje się pamięć masowa czy inne lecz nie możecie się połączyć?? chciałem wrzucić parę plików na fona ale no niestety nie wiem jak....






z tego co zrozumiałem to taka wymiana plików jest jedynie możliwa z kartą pamięci (zapewne aby odciążyć pamięć roboczą)

Offline

 

#2 2010-08-17 21:34:36

POSEIDON

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przesył plików

W ustawieniach fona najlepiej zaznacz sobie w jaki sposób chcesz sie komunikować z PC, czy za pomocą pamięci masowej(ja tak mam), czy z samym telefonem, czy przy samym podłączeniu tel. ma zadawać Tobie za każdym razem to zapytanie i powinno byc OK.
Ja mam inne pytanie, mam odhaczona opcje wibry podczas odbioru połączenia(w ustawieniach nie podświetlone ON), a mimo wszystko wibra się włącza na sekundę podczas nawiązania połączenia.O co tu więc kaman?
Pozdro

Offline

 

#3 2010-08-24 00:26:32

Polocutor

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przesył plików

niestety kupiliśmy wersję testową niedługo wychodzi smart II, poprawiona wersja, ale myślę iż będzie szło ściągnąć lub uaktualnić softa już niedługo

Offline

 

#4 2010-10-20 13:31:12

Wujaszek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przesył plików

My nie załapiemy się na softa od smarta II tam brew jest zupełnie inaczej zmontowany niż u nas, jedyne co możemy to updatować nasz soft do brandowego to już poprawia niektóre błędy bo plus jak zwykle dorzucił swoje 3 grosze do softu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl